MetalBlood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magyar metalos közösség, csatlakozz sötét világunkba!
 
KezdőlapHírekKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Paddy And The Rats

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Exploited0724
új tag
Exploited0724


Státusz : "Én kegyelmet nem kérek senkitől se már"

Paddy And The Rats Empty
TémanyitásTárgy: Paddy And The Rats   Paddy And The Rats Icon_minitime2014-10-28, 13:49

Paddy And The Rats Zene_PATR_2011_PATR_logo
Tagjai:

Paddy O'Reilly - Ének, Gitár
Sam McKenzie - Skót duda, hegedű, banjo, Ír síp
Joey McOnkay - Elektromos gitár
Bernie Bellamy - Harmonika
Vince Murphy - Basszus gitár
Seamus Conelly - Dob

Albumaik

Rats on Board (2010)
Hymns For Bastards (2011)
Tales From The Docks (2012)

A zenekar 2008-ban alakult 3 taggal: Paddy, Joey, Vince. Később aztán csatlakozott hozzájuk: Sam, Seamus, és Sonny, aki aztán a megalakulást követő 4. évben kilépett a bandából. Helyét átvette Bernie. Dalaikhoz számos Ír és Kelta népzene elemeit ötvözik, ezen kívül kalóz témájú nótákat is hallhatunk tőlük. Nagy sikernek örvendhetnek, hiszen az európai kelta-rock portálon kiváló eredményeket értek el, a hallgatók szavazatai által.
Szövegeik nagy része a piálásról, és a kocsmai életről szól.

Saját tapasztalat: Aki bírja a punk zenét, e mellett az Ír népzenét is, azoknak tudom ajánlani, ezt a remek együttest. Amennyiszer voltam koncertjükön, mindig hatalmas buli volt, mellesleg az első koncertem Paddy koncert volt, ami nagy hatást gyakorolt a zenei irányzatom, és ideológiám kialakulására.
Vissza az elejére Go down
Farizeus
visszatérő vendég
Farizeus


Státusz : Élj másokkal, halj meg egyedül

Paddy And The Rats Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paddy And The Rats   Paddy And The Rats Icon_minitime2014-10-31, 12:01

Igazság szerint már jó pár hete bele akartam hallgatni a zenéjükbe, mert elég sok helyről hallottam, hogy milyen jók, meg mekkora bulikat csinálnak... Teljesen másra számítottam... Nagyon jók^^ Percekig csak néztem magam elé, hogy ez? Pfu... baromi jó... A Pilgrim On The Road abszolút kedvenc lett elsőre Paddy And The Rats 4070215137
Vissza az elejére Go down
Exploited0724
új tag
Exploited0724


Státusz : "Én kegyelmet nem kérek senkitől se már"

Paddy And The Rats Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paddy And The Rats   Paddy And The Rats Icon_minitime2014-10-31, 13:12

A Song of a Leprechaun is nagyon jó Paddy And The Rats 829364594 meg a Wicked Suicide... tudnám sorolni Paddy And The Rats 829364594 Jó kis pogózós, iszogazós Paddy And The Rats 829364594 Emlékszem legelső koncertemen, ami ugye Paddy volt... először pogóztam, és majdnem meghaltam XD de aztán belejöttem, és azóta bakancsot, könyököt és térdet is szoktam használni Paddy And The Rats 4070215137
Vissza az elejére Go down
Vadsuhanc
új tag
Vadsuhanc


Státusz : W/sher

Paddy And The Rats Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paddy And The Rats   Paddy And The Rats Icon_minitime2014-10-31, 20:02

Ooo imádom a Paddyt Paddy And The Rats 4070215137 Még anno a bátyám ismertette meg velem, én meg csak néztem a Place for Hell-re, hogy háát nem rossz. Aztán: egész okés, hallgatható. Majd: ez kib@sz#tt jó!.. (elnézést, de erre ez a megfelelő kifejezés Paddy And The Rats 3071092429) Azóta imádom őket, voltam koncerten is, és megszerettetem jó pár haverommal Paddy And The Rats 4070215137
Vissza az elejére Go down
Darkness
everything you'll never be
Darkness


Státusz : We, the people, are horrible - LOOK AT THIS HELL! LOOK WHAT YOU'VE DONE!

Paddy And The Rats Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paddy And The Rats   Paddy And The Rats Icon_minitime2014-10-31, 20:03

Vadsuhanc írta:
Ooo imádom a Paddyt Paddy And The Rats 4070215137 Még anno a bátyám ismertette meg velem, én meg csak néztem a Place for Hell-re, hogy háát nem rossz. Aztán: egész okés, hallgatható. Majd: ez kib@sz#tt jó!.. (elnézést, de erre ez a megfelelő kifejezés Paddy And The Rats 3071092429) Azóta imádom őket, voltam koncerten is, és megszerettetem jó pár haverommal Paddy And The Rats 4070215137
Itt szabad káromkodni Paddy And The Rats 4070215137 Nem kell csillagozni vagy elnézést kérni Paddy And The Rats 3664031267
Vissza az elejére Go down
Vadsuhanc
új tag
Vadsuhanc


Státusz : W/sher

Paddy And The Rats Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paddy And The Rats   Paddy And The Rats Icon_minitime2014-10-31, 20:14

Darkness írta:
Vadsuhanc írta:
Ooo imádom a Paddyt Paddy And The Rats 4070215137 Még anno a bátyám ismertette meg velem, én meg csak néztem a Place for Hell-re, hogy háát nem rossz. Aztán: egész okés, hallgatható. Majd: ez kib@sz#tt jó!.. (elnézést, de erre ez a megfelelő kifejezés Paddy And The Rats 3071092429) Azóta imádom őket, voltam koncerten is, és megszerettetem jó pár haverommal Paddy And The Rats 4070215137
Itt szabad káromkodni Paddy And The Rats 4070215137 Nem kell csillagozni vagy elnézést kérni Paddy And The Rats 3664031267
Akkor jó Paddy And The Rats 4070215137 Paddy And The Rats 4076134109
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Paddy And The Rats Empty
TémanyitásTárgy: Re: Paddy And The Rats   Paddy And The Rats Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Paddy And The Rats
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
MetalBlood :: Zenekarok :: Punk-
Ugrás: