Magyar metalos közösség, csatlakozz sötét világunkba!

HomeHírekKeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés

Share | 

Slipknot

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Darkness
everything you'll never be

Státusz : We, the people, are horrible - LOOK AT THIS HELL! LOOK WHAT YOU'VE DONE!

TémanyitásTárgy: Re: Slipknot   2014-11-23, 06:45

Nem tudom melyik vol ez a fasz, de rohadjon meg. Abból a szaros plakátból meg már minden utcasarkon van.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
MetAdri
törzsvendég
törzsvendég

TémanyitásTárgy: Re: Slipknot   2014-11-23, 09:34

Telefont ne vigyetek, vagy ha igen ne fényképezzetek vele egész este.
Darkness

Státusz : We, the people, are horrible - LOOK AT THIS HELL! LOOK WHAT YOU'VE DONE!

TémanyitásTárgy: Re: Slipknot   2014-11-23, 09:40

MetAdri írta:
Valahogy le kell fotóznom Coreyt, mielőtt behúzok neki
Vermillion
törzsvendég
törzsvendég

Státusz : I'm not in danger, I am the Danger

TémanyitásTárgy: Re: Slipknot   2014-11-23, 18:24

MetAdri írta:
Hahi, azt olvastam. Egyébként ezzel kapcsolatban igaza van Corey-nak, még ha drasztikus megoldásnak is tűnik, hogy tönkrebassza annak a mobilját, akinél meglát egyet. De basszus, ha kifizet valaki 10-20 ezer Ft-ot, hogy ott legyen egy koncerten, akkor tényleg legyen OTT, a két szemén keresztül nézze, ne egy kibaszott képernyőn át. Engem bosszant, ha előre nézek és csak kurva világító telefonokat látok metálvillázó kezek helyett. Az oké, hogy valaki kamerával felveszi a koncertet, mert valakinek olyat is kell csinálnia, na de nem mindenkinek egész koncerten.
(Én még félnék is, hogy valaki nekem jön és véletlen kibassza a telefonom a kezem közül és hatfelé törik. Az én elvem mindig az, hogy én nem fényképezek, nem videózok, valaki más úgyis feltölti majd jutyúbra. Az meg, hogy akkor a Juli meg a Mari nem látszik a felvételen, hogy ők bizony metálkoncerten voltak.. Ez sem jó kifogás, mert én pl. Limp Bizkiten egy képet csináltam összesen /arra is alig volt időm, mikor 2 mp-re megállt a pogó egy lassú résznél.. nemtom hogy van ideje egyeseknek végig telefonozni/, mégis képeken meg videókban visszaláttam magam, meg vissza is hallottam sajnos. )
Mondjuk a zárójeles egyedi vélemény, szinte elő sem veszem a telefonom koncerten, de az rendben van szerintem, hogy valaki csinál róla képeket stb, de azért a koncertre összpontosítson már, ne kockuljon és ne posztolja ki, hogy ó, most jön a kedvenc szlipnát száma, a nátin elz medörz. XD
MetAdri
törzsvendég
törzsvendég

TémanyitásTárgy: Re: Slipknot   2014-11-24, 17:29

Kb én is így vagyok, sőt nincs is nálam telefon, mert félek, hogy elveszítem. Csak pzs van a zsebembe összesen.
Na de aki kifizette a jegyét és úgy dönt, hogy ő kamera állványként akarja végigállni az egészet az hadd tegye már meg. Ha neki ez a szórakozás....
Mindenki úgy b@ssza el a pénzét, meg a szabadidejét, ahogy akarja.
Vermillion
törzsvendég
törzsvendég

TémanyitásTárgy: Re: Slipknot   2014-11-24, 18:15

MetAdri írta:

Kb én is így vagyok, sőt nincs is nálam telefon, mert félek, hogy elveszítem. Csak pzs van a zsebembe összesen.
Na de aki kifizette a jegyét és úgy dönt, hogy ő kamera állványként akarja végigállni az egészet az hadd tegye már meg. Ha neki ez a szórakozás....
Mindenki úgy b@ssza el a pénzét, meg a szabadidejét, ahogy akarja.
De az önjelölt robotok, akik twittereznek pl. lehet más elől elveszik a helyet, jegyet, akik a koncertre akarnának figyelni és nem a telefonjukra.
Darkness

TémanyitásTárgy: Re: Slipknot   2014-12-04, 10:12

ROHADÉK

Utolsó kettő.
#fuckslipknot ez tetszik
LPMaskMan
törzsvendég
törzsvendég

TémanyitásTárgy: Re: Slipknot   2014-12-04, 18:18

Most már Kóri se tudja tagadni, hogy kik is a tagok. Akármit is csinálna.
Vermillion
törzsvendég
törzsvendég

TémanyitásTárgy: Re: Slipknot   2014-12-04, 19:01

Darkness írta:
ROHADÉK

Utolsó kettő.
#fuckslipknot ez tetszik
Milyen kis törpe volt. Mondjuk Corey se valami magas, Joey hiánya miatt most Kori a zenekar törpéje.

Amúgy ez az instagramos, ha jól értelmezem, valaki csak úgy kitette a tagok listáját, miközben nem kellett volna? Mondjuk úgyis tudtuk, hogy kik ők, mert egyértelmű, de azért ez köcsögség.
Vermillion
törzsvendég
törzsvendég

TémanyitásTárgy: Re: Slipknot   2014-12-04, 21:45

King 810 lesz az előzenekar. Életemben nem hallottam róluk ezelőtt, és amit most olvastam róluk, nem tette szimpatikussá őket számomra.
LPMaskMan
törzsvendég
törzsvendég

TémanyitásTárgy: Re: Slipknot   2014-12-04, 22:24

Én láttam a Knotfestes fellépésüket élőben a neten, meg előtte is hallottam 1-2 számot tőlük. Nem is lenne rossz, de az ének szerintem valami nagyon szar. Szerintem elég unalmas zene, de valahogy csak túlélem azt a 40-60 percet....
Vermillion
törzsvendég
törzsvendég

TémanyitásTárgy: Re: Slipknot   2014-12-04, 22:33

LPMaskMan írta:
Én láttam a Knotfestes fellépésüket élőben a neten, meg előtte is hallottam 1-2 számot tőlük. Nem is lenne rossz, de az ének szerintem valami nagyon szar. Szerintem elég unalmas zene, de valahogy csak túlélem azt a 40-60 percet....
Én most meghallgattam pár számukat, de nem tetszik. Ahogy az sem, hogy szarvas (??!!) meg macskatetemeket dobálnak a közönségbe.. Bár itt szerintem nem csinálnának ilyet, nem is attól félek, hogy képen talál egy macska, hanem nem szimpi, hogy döglött állatokkal szórakoznak. Oké, hogy a Knottal kapcsolatban volt varjú, meg valami tehénfej is, de nem egy macska. ._.
Darkness

TémanyitásTárgy: Re: Slipknot   2014-12-04, 22:46

Vermillion írta:
Darkness írta:
ROHADÉK

Utolsó kettő.
#fuckslipknot ez tetszik
Milyen kis törpe volt. Mondjuk Corey se valami magas, Joey hiánya miatt most Kori a zenekar törpéje.

Amúgy ez az instagramos, ha jól értelmezem, valaki csak úgy kitette a tagok listáját, miközben nem kellett volna? Mondjuk úgyis tudtuk, hogy kik ők, mert egyértelmű, de azért ez köcsögség.
A dobtechnikus mert kibaszták (meg azt hiszem eleve Joey mellett áll).
Vermillion
törzsvendég
törzsvendég

TémanyitásTárgy: Re: Slipknot   2014-12-07, 14:32

Darkness írta:

Jó nagy seggarc.
Darkness

TémanyitásTárgy: Re: Slipknot   2014-12-07, 17:07

Vermillion írta:
Darkness írta:

Jó nagy seggarc.
Erre a válaszra számítottam.
Számomra szimpatikus.
Vermillion
törzsvendég
törzsvendég

TémanyitásTárgy: Re: Slipknot   2014-12-07, 18:22

Darkness írta:

Számomra szimpatikus.
Ovis gondolkodása van. Az is jobb lett volma, ha Slipknot pólóval törli ki a seggét, vagy valami, de ez túlzás. Mint egy 8 éves kislány, hogy elvették a barbiját és akkor most jól leleplezni a(z eddig ismert, de nem az a lényeg) tagokat, és akkor most jól megmutatta nekik. Meg Jay sem tehet semmiről, nem túrta ki Joeyt, csak ő lett az a szerencsétlen, akinek most dobolnia kell, és elviselni az utálkozást.
Darkness

TémanyitásTárgy: Re: Slipknot   2014-12-07, 18:29

Vermillion írta:
Darkness írta:

Számomra szimpatikus.
Ovis gondolkodása van. Az is jobb lett volma, ha Slipknot pólóval törli ki a seggét, vagy valami, de ez túlzás. Mint egy 8 éves kislány, hogy elvették a barbiját és akkor most jól leleplezni a(z eddig ismert, de nem az a lényeg) tagokat, és akkor most jól megmutatta nekik. Meg Jay sem tehet semmiről, nem túrta ki Joeyt, csak ő lett az a szerencsétlen, akinek most dobolnia kell, és elviselni az utálkozást.
Bassza meg az a kilenc szerencsétlen, márpedig jól tette, hogy bemutatott nekik, Joeynak is azt kéne, de ő túl kedves ahhoz. Shitbag is megrohadtathat, ha lett volna esze, akkor el sem vállalja, vagy legalább behúzná a farkát nem azt csinálná, amit most. Nem több, mint egy szerencsétlen idióta.
Gambit
új tag

Státusz : Legyen a Föld jobb hely, mint volt, hagyjuk el már ezt a kort. Ahol a béke túl kevés, jöjjön el az ébredés!

TémanyitásTárgy: Re: Slipknot   2014-12-07, 19:59

Sajnos szegény Jay tényleg nem tehet arról, hogy most ő a dobos, őt felkérték (gondolom) és okkal, mert láttak benne valamit. Ez a zenész világban így működik, nem gondolom hogy kopogtatott az ajtón, azok nem igazán szoktak sikerrel járni. Rosszkor van rossz helyen, ennyi az egész, ezért kapja a savat. A dobjátékáról pedig nem tudok rosszat mondani. Nem úgy dobol mint Joey, ez nyilvánvaló, de nem is játszik rosszul.
Darkness

TémanyitásTárgy: Re: Slipknot   2014-12-07, 20:07

Gambit írta:
Sajnos szegény Jay tényleg nem tehet arról, hogy most ő a dobos, őt felkérték (gondolom) és okkal, mert láttak benne valamit. Ez a zenész világban így működik, nem gondolom hogy kopogtatott az ajtón, azok nem igazán szoktak sikerrel járni. Rosszkor van rossz helyen, ennyi az egész, ezért kapja a savat. A dobjátékáról pedig nem tudok rosszat mondani. Nem úgy dobol mint Joey, ez nyilvánvaló, de nem is játszik rosszul.
Nem is ez a baj, hanem az, hogy ô most azt hiszi, hogy most milyen kurva menô, meg milyen jól mutatt ott Joey helyett.
Vermillion
törzsvendég
törzsvendég

TémanyitásTárgy: Re: Slipknot   2014-12-07, 20:39

Darkness írta:

Nem is ez a baj, hanem az, hogy ô most azt hiszi, hogy most milyen kurva menô, meg milyen jól mutatt ott Joey helyett.
Azt hiszem, senki nem lát bele a fejébe, hogy mit gondol. Ha ennyire menőzni akarna, akkor telerakta volna az instagramját, meg ilyenek.
Darkness

TémanyitásTárgy: Re: Slipknot   2014-12-07, 21:13

Vermillion írta:
Darkness írta:

Azt hiszem, senki nem lát bele a fejébe, hogy mit gondol. Ha ennyire menőzni akarna, akkor telerakta volna az instagramját, meg ilyenek.
Akkor kibaszták volna A kèpeken viszont minden látszódik.
Vermillion
törzsvendég
törzsvendég

TémanyitásTárgy: Re: Slipknot   2014-12-07, 21:28

Darkness írta:

Akkor kibaszták volna A kèpeken viszont minden látszódik.
Mármint ilyen menőzős képekkel, nem úgy, hogy Kóri nyakába ugrik. Én mopszokat látok, nem menőzést.
Darkness

TémanyitásTárgy: Re: Slipknot   2014-12-08, 18:53

Kicsit még gyűrött szegénykém Ebben mutatok majd be Coreynak
Vermillion
törzsvendég
törzsvendég

TémanyitásTárgy: Re: Slipknot   2014-12-09, 13:42

Darkness írta:
Kicsit még gyűrött szegénykém Ebben mutatok majd be Coreynak
Cuki