Magyar metalos közösség, csatlakozz sötét világunkba!

HomeHírekKeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés

Share | 

Minden idők legkeményebb 50 albuma a Kerrang! szerint

Go down 
SzerzőÜzenet
Darkness
everything you'll never be

Státusz : We, the people, are horrible - LOOK AT THIS HELL! LOOK WHAT YOU'VE DONE!

2014Oct29
TémanyitásMinden idők legkeményebb 50 albuma a Kerrang! szerint

A listán sok műfajból láthatunk képviselőket, vajon kik készítették a legütősebb albumokat? Íme a lista:

1. Slayer – Reign In Blood
  2. Black Sabbath – Mystery of Reality
  3. Converge – Jane Doe
  4. Slipknot – Iowa
  5. At The Gates – Slaughter of The Soul
  6. Mastodon – Leviathan
  7. Black Flag – Damaged
  8. Refused – The Shape of Punk To Come
  9. Napalm Death – Scum
  10. The Dilinger Escape Plan – Calculating Infinity
  11. Every Time I Die – Hot Damn!
  12. Pantera – Vulgral Display of Power
  13. Rammstein – Sehnsucht
  14. Metallica – Master of Puppets
  15. Botch – We Are The Romans
  16. Sunn O)))  - Black One
  17. Sleep – Dopesmoker
  18. Meshuggah – Destroy Erase Improve
  19. Srapping Young Lady – City
  20. Discharge – Hear Nothing Say Nothing
  21. Bring Me The Horizon – Suicide Season
  22. Brutal Thruth – Sound of The Animal Kingdom
  23. Atari Teenage Riot – 60 Second Wipeout
  24. Satrycon – Vulcano
  25. Eletric Wizard – Dopethrone
  26. Death – Scream Bloody Gore
  27. Emperor - In the Nightside Eclipse
  28. Carcass – Reek of Putrefaction
  29. Korn – Korn
  30. Nine Inch Nails – The Downward Spiral
  31. Sarcofago – I.N.R.I.
  32. Bathory – Bathory
  33. American Nightmare – Background Music
  34. Megadeth – Rust In Peace
  35. Morbid Angel – Altairs of Madness
  36. Mogwai – My Father My King
  37. Gojira – From Mars To Sirius
  38. Sepultura – Chaos A.D.
  39. Nirvana – Bleach
  40. Lamb of God – Ashes of The Wake
  41. Obituary – Slowly We Rot
  42. The Prodigy – Fat of The Land
  43. Deftones – Around The Fur
  44. Alice In Chains – Dirt
  45. Machine Head – Burn My Eyes
  46. Judas Priest – British Steel
  47. Jimi Hendrix – Eletric Ladyland
  48. Cathedral – Forest of The Equilibrum
  49. The Beatles – The Beatles
  50. Mayhem – De Mysteriis Dom Sathanas

A hozzászólást Darkness összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2014-11-02, 16:42-kor.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Minden idők legkeményebb 50 albuma a Kerrang! szerint :: Comments

Kicsit fura, hogy a Pantera az első 10-ben nincs benne, pedig a The Great Southern Trendkill simán beleférne.
Ez a lista csak híres előadók lemezeit tartalmazza, amivel nem értek egyet... van pár valóban kemény album, de hiányolok olyan előadókat a listából, mint a Visceral disgorge, Disgorge, Devourment, Devour the unborn, Vulvectomy, Dragging entrails, Stages of decomposition, Sadistic butchering, Putrid pile, Exhumed, Impetigo, Impaled, Gorgasm, Guttural slug, Dying fetus, Flesh consumed, Coprocephalic, Defeated sanity, Amputated, Aborted, Cerebral incubation, Skinless Abysmal torment, Marduk, Nocturnal depression, Hellcannon, Sodom, Destruction, Kreator... Pedig ezek az előadók igazán pusztító albumokat adtak/adnak ki és ezek közül sok messze túlszárnyalja "keménységben" a listán látható lemezeket. Ettől függetlenül jó zenekarok azok is, soknak a rajongója vagyok.
Bonded by Blood írta:
Ez a lista csak híres előadók lemezeit tartalmazza, amivel nem értek egyet... van pár valóban kemény album, de hiányolok olyan előadókat a listából, mint a Visceral disgorge, Disgorge, Devourment, Devour the unborn, Vulvectomy, Dragging entrails, Stages of decomposition, Sadistic butchering, Putrid pile, Exhumed, Impetigo, Impaled, Gorgasm, Guttural slug, Dying fetus, Flesh consumed, Coprocephalic, Defeated sanity, Amputated, Aborted, Cerebral incubation, Skinless Abysmal torment, Marduk, Nocturnal depression, Hellcannon, Sodom, Destruction, Kreator... Pedig ezek az előadók igazán pusztító albumokat adtak/adnak ki és ezek közül sok messze túlszárnyalja "keménységben" a listán látható lemezeket. Ettől függetlenül jó zenekarok azok is, soknak a rajongója vagyok.
Ezek inkább a népszerű előadók, népszerű albumai. Ott van pl a Beatles, amit egyáltalán nem lehet keménynek nevezni, szóval nem hiszem, hogy ez alapján rangsoroltak.
MetAdri írta:
Bonded by Blood írta:
Ezek inkább a népszerű előadók, népszerű albumai. Ott van pl a Beatles, amit egyáltalán nem lehet keménynek nevezni, szóval nem hiszem, hogy ez alapján rangsoroltak.
"Minden idők legkeményebb 50 albuma" Lehet, hogy igazad van, de ez a cím erősen megtévesztő akkor.
Én sem értek egyet a listával, az ilyenek mindig az egyén nézetit adják, nem valós adatokat. Átírtam a címet, így pontosabb
Darkness írta:
Én sem értek egyet a listával, az ilyenek mindig az egyén nézetit adják, nem valós adatokat. Átírtam a címet, így pontosabb
Így ni, most már én sem tudok dühöngeni...
Darkness írta:
Aha, épp kérdezni akartam, hogy ki szerint.
Hol van az Amon Amarth? Na és a Behemoth? A ekszplojtedről nem is beszélve Pedig egy Behemoth-tól egy Evangelion elég kemény. Na de benne is van, hogy MINDEN IDŐK... Remélem egyszer ezek is bekerülnek a listába
Na jó, azért Kerrang!-ot ne vegyük komolyan.
LPMaskMan írta:
Na jó, azért Kerrang!-ot ne vegyük komolyan.
Valaha is azt tettük?

Minden idők legkeményebb 50 albuma a Kerrang! szerint

Vissza az elejére 

1 / 1 oldal