Magyar metalos közösség, csatlakozz sötét világunkba!

HomeHírekKeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés

Share | 

Elhunyt Wayne Static

Go down 
SzerzőÜzenet
Darkness
everything you'll never be

Státusz : We, the people, are horrible - LOOK AT THIS HELL! LOOK WHAT YOU'VE DONE!

2014Nov02
TémanyitásElhunyt Wayne Static

A Static-X énekese, gitárosa 48 éves korában hunyt el, melyet sajtója is megerősített. Egyenlőre nem ismertek halála körülményei, azonban Jacoby Shaddix búcsúztatása alapján túladagolás vitte el. November 4-én ünnepelte volna 49. születésnapját. Halála sokakat megrázott, barátai így nyilatkoztak:

„RIP Wayne... Ez nagyon szomorú. Túl sok zenész hal meg túladagolásban. Komolyan beszélek, a függőség kihozza a legrosszabbat. Senki sem legyőzhetetlen. Örülök, hogy ma józan életet élek. Őrület, hogy mennyi barátot vesztettem el a függőség miatt. Ha függőséggel küzdesz, szerezz segítséget, mielőtt késő lesz. Tudom, hogy a drogok és a bulizás része a rock 'n' roll életstílusnak, de a fenébe, hányan fognak még meghalni??? Bassza meg az életmód, élni akarok!!! Találkozunk a másik oldalon, Wayne..." – Jacoby Shaddix (Papa Roach)

„Ő egy legenda, egy nagyszerű fickó és dalszerző. Szopás elveszteni egy barátot valamiért, amiért segíteni szerettél volna rajta. R.I.P. Wayne Static" – Dino Cazares (Fear Factory)

Teljesen megrázott Wayne Static halála. Egy jó ember és egy jó barát. Gondolatban családjával és barátaival vagyok." – Corey Taylor (Slipknot, Stone Sour)

A szívem Wayne családjánál van. A barátom volt. Számtalan közös show és turné. Ledöbbentem és lesokkoltam. RIP kedves barátom" – Aaron Lewis (Staind)

"Nyugodj békében Wayne. Képtelen vagyok beszélni most. Túl sok barátomat vesztem el. Találkozunk a másik oldalon, testvér" – Jonathan Davis (Korn)

Nagyon szomorú vagyok, hogy Wayne Static elhunyt. Mindig kedves fickó volt. Túl hamar távozott" – Johnny Kelly (Danzing, Type O Negative, Kill Devil Hill)

„Nagyon szomorú hallani, hogy Wayne Static álmában elhunyt. Felléptem Waynel barátunk, Nany Sayle Rock Against MS showján 2013-ban és és a Cannibal dalában is segédkeztem. Gondolatban családjával és barátaival vagyok" – John 5 (Rob Zombie, Marylin Manson)

Sokkolt. Felébni ezzel a szörnyű hírrel, hogy valaki, akit ismersz meghalt a legrosszabb érzés a világon. R.I.P. Wayne." – Cristina Scabbia (Lacuna Coil)

„Micsoda szégyen. R.I.P. Wayne Static." – Jeremy Spencer (Five Finger Death Punch)

Nagyon szomorú. Wayne Static a Static-X-ből eltávozott. RIP testvér" – Jason Hook (Five Finger Death Punch)

"Ezek szörnyű, szomorú hírek. Rengeteg nagyszerű emlékem van vele. Wayne igazi kezdeményező, hozzájáruló és mérföldkő volt a metal zenében. Részvétem a Static-X családnak." – David Ellefson (Megadeth)

NYUGUDJ BÉKÉBEN TESTVÉR!!" – Shavo Odajian (System of a Down)

A hozzászólást Darkness összesen 5 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2014-11-02, 16:53-kor.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Elhunyt Wayne Static :: Comments

Re: Elhunyt Wayne Static
Témanyitás on 2014-11-02, 16:36 by Darkness
Nem szerettem a zenéjét, de ez akkor is szégyen. RIP
Témanyitás on 2014-11-02, 16:39 by Bonded by Blood
Reggel hallottam én is hírét... Béke poraira!
Témanyitás on 2014-11-02, 16:52 by Vermillion
Ez a "szégyen" szó nincs félrefordítva? Vagy csak nekem nem ideillően negatív?
Egyébként én szeretem a Static-X-et.. A The Only régóta helyet foglal a saját gondolatbeli top10-emben..
Engem lesokkolt a halálhíre. Erre kelni.. Hiszen nemrég még a Drowning Poollal turnézott, erre egyik napról a másikra ilyen szörnyűség történik.. Szomorú. :c
Nyugodj békében, Wayne!!
Témanyitás on 2014-11-02, 16:55 by Darkness
Vermillion írta:
Ez a "szégyen" szó nincs félrefordítva? Vagy csak nekem nem ideillően negatív?
Egyébként én szeretem a Static-X-et.. A The Only régóta helyet foglal a saját gondolatbeli top10-emben..
Engem lesokkolt a halálhíre. Erre kelni.. Hiszen nemrég még a Drowning Poollal turnézott, erre egyik napról a másikra ilyen szörnyűség történik.. Szomorú. :c
Nyugodj békében, Wayne!!
"What a shame. R.I.P. Wayne Static."
Témanyitás on 2014-11-02, 16:58 by Vermillion
Darkness írta:

"What a shame. R.I.P. Wayne Static."
Igen, gondoltam, hogy what a shame, csak így nyers nekem, na de ilyen cikk alatt nem akarok angolozni, szóval abba is fejezem.
Témanyitás on 2014-11-03, 09:45 by Vermillion
Nem drog okozta a halálát. http://hammerworld.hu/2014/11/03/static-x-wayne-static-halalat-nem-drogtuladagolas-okozta/
Témanyitás on 2014-11-03, 15:21 by Darkness
Vermillion írta:
Nem drog okozta a halálát. http://hammerworld.hu/2014/11/03/static-x-wayne-static-halalat-nem-drogtuladagolas-okozta/
Akkor nem tudom, egyesek miért dumáltak a drogokról
Témanyitás on 2014-11-03, 15:37 by Vermillion
Darkness írta:

Akkor nem tudom, egyesek miért dumáltak a drogokról
Hát én sem. ._. Jacoby jött itt a drogokkal, pedig Wayne 2009 óta tiszta volt.
Témanyitás  by Sponsored content

Elhunyt Wayne Static

Vissza az elejére 

1 / 1 oldal