MetalBlood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magyar metalos közösség, csatlakozz sötét világunkba!
 
KezdőlapHírekKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Ma éppen mivel van tele a tököd?

Go down 
+3
LPMaskMan
MetAdri
Farizeus
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Bonded by Blood
zenemániás
zenemániás
Bonded by Blood


Státusz : Life sucks and then you die!

Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ma éppen mivel van tele a tököd?   Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 Icon_minitime2014-11-09, 20:38

Ha engem megnéz valaki, akkor visszanézek és követem...
Vissza az elejére Go down
Vermillion
törzsvendég
törzsvendég
Vermillion


Státusz : I'm not in danger, I am the Danger

Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ma éppen mivel van tele a tököd?   Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 Icon_minitime2014-11-09, 21:45

Bonded by Blood írta:
Ha engem megnéz valaki, akkor visszanézek és követem...
Már arra se tudnak mit reagálni nagyon, ha ugyanúgy visszanéz rájuk az ember. Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 4070215137 Ha olyan kedvem van creepy-kifejezéstelen-gyilkosfejjel nézek vissza a nénikre.
Vissza az elejére Go down
Bonded by Blood
zenemániás
zenemániás
Bonded by Blood


Státusz : Life sucks and then you die!

Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ma éppen mivel van tele a tököd?   Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 Icon_minitime2014-11-09, 22:34

Vermillion írta:

Már arra se tudnak mit reagálni nagyon, ha ugyanúgy visszanéz rájuk az ember. Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 4070215137 Ha olyan kedvem van creepy-kifejezéstelen-gyilkosfejjel nézek vissza a nénikre.
Edzőtáborban a vízilabdások elfoglalták a szaunát... fölvettem egy bikinit, hátrakötöttem a hajam, bementem fapofával és beültem az egyik gyerek lábai közé... mindjárt lett hely mindenkinek. Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 108488227
Mondjuk itt nem a metálságom ijesztette meg az embereket, de sebaj... Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 3907563827
Vissza az elejére Go down
Vermillion
törzsvendég
törzsvendég
Vermillion


Státusz : I'm not in danger, I am the Danger

Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ma éppen mivel van tele a tököd?   Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 Icon_minitime2014-11-09, 22:48

Bonded by Blood írta:

Edzőtáborban a vízilabdások elfoglalták a szaunát... fölvettem egy bikinit, hátrakötöttem a hajam, bementem fapofával és beültem az egyik gyerek lábai közé... mindjárt lett hely mindenkinek. Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 108488227
Mondjuk itt nem a metálságom ijesztette meg az embereket, de sebaj... Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 3907563827
Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 108488227 Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 108488227 Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 108488227
De azért kell mötálnak lennie a vérében, hogy valaki ilyet megcsináljon. XD
Vissza az elejére Go down
Darkness
everything you'll never be
Darkness


Státusz : We, the people, are horrible - LOOK AT THIS HELL! LOOK WHAT YOU'VE DONE!

Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ma éppen mivel van tele a tököd?   Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 Icon_minitime2014-11-10, 07:18

Bonded by Blood írta:

Edzőtáborban a vízilabdások elfoglalták a szaunát... fölvettem egy bikinit, hátrakötöttem a hajam, bementem fapofával és beültem az egyik gyerek lábai közé... mindjárt lett hely mindenkinek. Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 108488227
Mondjuk itt nem a metálságom ijesztette meg az embereket, de sebaj... Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 3907563827
Nincs több kérdésem Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 108488227
Vissza az elejére Go down
Exploited0724
új tag
Exploited0724


Státusz : "Én kegyelmet nem kérek senkitől se már"

Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ma éppen mivel van tele a tököd?   Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 Icon_minitime2014-11-10, 20:51

Ma... PONT MA történt az, hogy jöttem haza busszal, és ilyet szólt a öregasszony: Ezek a láncok... nem szégyelled magad? És ilyenkor mosolyodom el, hogy el lehet küldeni pl. szerbül a p*csába.. Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 4070215137
Vissza az elejére Go down
Vermillion
törzsvendég
törzsvendég
Vermillion


Státusz : I'm not in danger, I am the Danger

Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ma éppen mivel van tele a tököd?   Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 Icon_minitime2014-11-11, 16:49

Ma angolon a Pink Floyd leghíresebb számához tartozó klipjét elemeztük, mert a témakör most az iskola. Az egyik csoporttársam, aki életében nem hallott erről a bandáról, nagyon kiakadt rajta, csak mert ledarálják benne a gyerekeket.. De olyan régi klip, hogy egyik képen a gyerek, másikon a virsli. Meg leírva durvább, mint látva, dehát ezen az oldalon ezt mindenki tudja. És óra után ott mesélte osztálytársaimnak, hogy milyen sokkoló videót néztünk angolon.. Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 108488227 Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 108488227 Én meg nem bírtam magammal és röhögőgörcsöt kaptam. XD Oké, hogy vannak gyenge idegzetű emberek, de ez már túlzás.. Leültetnék a Szerb film elé, szerintem meghalna, mert ahhoz nekem sincs gyomrom.
Vissza az elejére Go down
Bonded by Blood
zenemániás
zenemániás
Bonded by Blood


Státusz : Life sucks and then you die!

Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ma éppen mivel van tele a tököd?   Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 Icon_minitime2014-11-15, 10:50

Tegnap Christian epidemic/ Fall/ Paediatrician koncert volt... Lehetséges, hogy pont a Paediatrician alatt legyenek az emberek a leginaktívabbak? Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 2296122794
Vissza az elejére Go down
Darkness
everything you'll never be
Darkness


Státusz : We, the people, are horrible - LOOK AT THIS HELL! LOOK WHAT YOU'VE DONE!

Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ma éppen mivel van tele a tököd?   Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 Icon_minitime2014-11-15, 11:14

Bonded by Blood írta:
Tegnap Christian epidemic/ Fall/ Paediatrician koncert volt... Lehetséges, hogy pont a Paediatrician alatt legyenek az emberek a leginaktívabbak? Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 2296122794
Idióták... Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 265191872
Vissza az elejére Go down
Vermillion
törzsvendég
törzsvendég
Vermillion


Státusz : I'm not in danger, I am the Danger

Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ma éppen mivel van tele a tököd?   Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 Icon_minitime2014-11-16, 20:54

Az idióta, begyöpösödött, szűk látókörű, "mindentudó" öregasszonyokkal.
De...
velük
mindig.
Most különösen.

Nem tudom, itt mennyire hallottatok az X-Faktoros versenyzőkről (továbbiakban ki  is fejtem, kik miatt nézem), de van egy maszkos banda is, akik még mindig versenyben vannak (és én a műsor előtt is ismertem őket, háh, most már menő vagyok). És ma megnéztem - kár volt - a facebook kommenteket róluk... Minden nyugdíjas ott panaszkodik, hogy jaj vegyék már le az "álarcot" (istenem), meg hogy biztos nem merik felvállalni magukat, mert biztos rondák, meg hogy nincs is jó hangJUK (csak az énekesük énekel, és nem mellesleg kurva jól), de ezeknek csak az számít, kinek mennyire van helyes pofikája... Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 1605760406 Nem lepődök meg, csak annyira bosszantó. Az öregnénik mondjanak le!
Meg a felvállalásról beszélnek, közben lilára van festve a hajuk, meg némelyik több sminket ken magára, mint egy sarki néni.
Vissza az elejére Go down
Bonded by Blood
zenemániás
zenemániás
Bonded by Blood


Státusz : Life sucks and then you die!

Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ma éppen mivel van tele a tököd?   Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 Icon_minitime2014-11-16, 21:22

Vermillion írta:
Az idióta, begyöpösödött, szűk látókörű, "mindentudó" öregasszonyokkal.
De...
velük
mindig.
Most különösen.

Nem tudom, itt mennyire hallottatok az X-Faktoros versenyzőkről (továbbiakban ki  is fejtem, kik miatt nézem), de van egy maszkos banda is, akik még mindig versenyben vannak (és én a műsor előtt is ismertem őket, háh, most már menő vagyok). És ma megnéztem - kár volt - a facebook kommenteket róluk... Minden nyugdíjas ott panaszkodik, hogy jaj vegyék már le az "álarcot" (istenem), meg hogy biztos nem merik felvállalni magukat, mert biztos rondák, meg hogy nincs is jó hangJUK (csak az énekesük énekel, és nem mellesleg kurva jól), de ezeknek csak az számít, kinek mennyire van helyes pofikája... Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 1605760406 Nem lepődök meg, csak annyira bosszantó. Az öregnénik mondjanak le!
Meg a felvállalásról beszélnek, közben lilára van festve a hajuk, meg némelyik több sminket ken magára, mint egy sarki néni.

Tedd be ezt és nyugodj meg, az öregeken mindenki fölbassza magát párszor. Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 108488227 Ők már csak ilyenek... Ha vénfasz leszek, gondolom, velem is tele lesz minden fiatal töke. Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 4070215137 Hagyd meg nekik ezt az örömöt, legyen igazuk, mit számít? Úgy is mindjárt meghalnak. Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 108488227
Vissza az elejére Go down
Vermillion
törzsvendég
törzsvendég
Vermillion


Státusz : I'm not in danger, I am the Danger

Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ma éppen mivel van tele a tököd?   Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 Icon_minitime2014-11-16, 22:12

Bonded by Blood írta:

Tedd be ezt és nyugodj meg, az öregeken mindenki fölbassza magát párszor. Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 108488227 Ők már csak ilyenek... Ha vénfasz leszek, gondolom, velem is tele lesz minden fiatal töke. Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 4070215137 Hagyd meg nekik ezt az örömöt, legyen igazuk, mit számít? Úgy is mindjárt meghalnak. Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 108488227
Mindig megfogadom, hogy leszarom őket, de nem megy. Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 108488227 Allergiás vagyok rájuk. Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 4070215137
De már lenyugodtam. Fasza szám. Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 108488227 Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 3386045026
Van benne valami, meg hát, a sok idegeskedésük lehet hamarabb elviszi őket...
Vissza az elejére Go down
LPMaskMan
törzsvendég
törzsvendég
LPMaskMan



Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ma éppen mivel van tele a tököd?   Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 Icon_minitime2014-11-18, 19:17

Pár dologgal, egyik, hogy lassan végeznem kéne az egyetemen, de nem fogok, mert ugye van csúszásom, egyik tárgyat már 4. alkalommal vettem fel (matek 1), és tegnap volt belőle zh, erre sikerült olyan feladatokat adniuk, amiket csak néztem, hogy wtf? de hozzá tudtam szagolni mindegyikhez. Ennek a háttértörténete az, hogy a tárgyfelelős tanár erre a félévre betegállományban van, aki szereti szívatni (najó, megbuktatni rendesen) a tanulókat, kezdtem is örülni, hogy nem ő van, és könnyebb lesz a zh, hát nem, szar volt, mint eddig, úgy látszik megint ő rakta össze.

Másik, hogy a cicánkat tegnap elütötte az autó, egyik hátsó lába szilánkosra tört, így meg kellett műttetni, úgy sajnálom szegény macskát, még jó, hogy szünet van, így tudok rá felügyelni.
Vissza az elejére Go down
Bonded by Blood
zenemániás
zenemániás
Bonded by Blood


Státusz : Life sucks and then you die!

Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ma éppen mivel van tele a tököd?   Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 Icon_minitime2014-11-18, 19:58

LPMaskMan írta:
Pár dologgal, egyik, hogy lassan végeznem kéne az egyetemen, de nem fogok, mert ugye van csúszásom, egyik tárgyat már 4. alkalommal vettem fel (matek 1), és tegnap volt belőle zh, erre sikerült olyan feladatokat adniuk, amiket csak néztem, hogy wtf? de hozzá tudtam szagolni mindegyikhez. Ennek a háttértörténete az, hogy a tárgyfelelős tanár erre a félévre betegállományban van, aki szereti szívatni (najó, megbuktatni rendesen) a tanulókat, kezdtem is örülni, hogy nem ő van, és könnyebb lesz a zh, hát nem, szar volt, mint eddig, úgy látszik megint ő rakta össze.

Másik, hogy a cicánkat tegnap elütötte az autó, egyik hátsó lába szilánkosra tört, így meg kellett műttetni, úgy sajnálom szegény macskát, még jó, hogy szünet van, így tudok rá felügyelni.
A mi cicánkat tavaly ütötték el és belehalt, tudom, hogy szar érzés. A tieteknek jobbulást! Neked meg sok szerencsét, ha ezen még múlik valami! Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 829364594
Vissza az elejére Go down
LPMaskMan
törzsvendég
törzsvendég
LPMaskMan



Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ma éppen mivel van tele a tököd?   Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 Icon_minitime2014-11-18, 20:15

Bonded by Blood írta:

A mi cicánkat tavaly ütötték el és belehalt, tudom, hogy szar érzés. A tieteknek jobbulást! Neked meg sok szerencsét, ha ezen még múlik valami! Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 829364594
Sok nem elég, ezt már tudom. Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 4070215137

Régebben nem egy macskánkat ütötték már el, olyan is volt, amelyik fejjel nekiszaladt az autónak. Még szerencse, hogy neki "csak" a lába tört el.
Vissza az elejére Go down
Vermillion
törzsvendég
törzsvendég
Vermillion


Státusz : I'm not in danger, I am the Danger

Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ma éppen mivel van tele a tököd?   Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 Icon_minitime2014-11-18, 21:46

LPMaskMan írta:
Pár dologgal, egyik, hogy lassan végeznem kéne az egyetemen, de nem fogok, mert ugye van csúszásom, egyik tárgyat már 4. alkalommal vettem fel (matek 1), és tegnap volt belőle zh, erre sikerült olyan feladatokat adniuk, amiket csak néztem, hogy wtf? de hozzá tudtam szagolni mindegyikhez. Ennek a háttértörténete az, hogy a tárgyfelelős tanár erre a félévre betegállományban van, aki szereti szívatni (najó, megbuktatni rendesen) a tanulókat, kezdtem is örülni, hogy nem ő van, és könnyebb lesz a zh, hát nem, szar volt, mint eddig, úgy látszik megint ő rakta össze.

Másik, hogy a cicánkat tegnap elütötte az autó, egyik hátsó lába szilánkosra tört, így meg kellett műttetni, úgy sajnálom szegény macskát, még jó, hogy szünet van, így tudok rá felügyelni.
De legalább túlélte szegény cica, jobbulást neki!

Olyat már én is átéltem, hogy este még az ölemben aludt el dorombolva, másnap az autópályán láttam két darabban kilapítva. :( Pedig nem is az enyém volt, hanem másé, de nagyon bírtam őt.
Vissza az elejére Go down
Vermillion
törzsvendég
törzsvendég
Vermillion


Státusz : I'm not in danger, I am the Danger

Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ma éppen mivel van tele a tököd?   Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 Icon_minitime2014-11-25, 15:51

Ez az egész nap egy szar volt eddig, pedig ennek a napnak pont nem kéne annak lennie.
Hol is kezdjem... Az egész abból indult ki, hogy váratlanul nagyon rosszul lettem, hasfájás elvette az életkedvem és még hánytam is... A tablófotózás napján. Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 829364594 (De ennek ellenére jó képeket csináltak rólam, meg a fotós megdicsérte a hajamat. XD)
Egy kedves osztálytársammal is tele van a balbokám, azt hiszi magáról, hogy ő szarta a spanyolviaszt. Pedig nincs mire fennhordania a kampóorrát. Az ember azt hinné róla, hogy ilyen kis kedves, aranyos, szerény, közben meg egy seggfej. Mindig eszembe juttatja hogy szar matekos vagyok, én meg csak bájmosollyal mondom, hogy neked is szia. Erről ennyit.
A nyomornegyed munkásokat is elküldeném a másvilágra, akik nem félnek, hogy pofán tudnánk küldeni őket a bakancsunkkal, akkor is be kell szólogatni minden olyan egyednek, akinek nincsen farka. Undorítóak.
Az is bosszantó, hogy egy városban nem lehet nyugodtan lenni egy játszótéren (az a megnyugvó helyem, szeretek hintázni), mert akkor is egy öregasszony les az ablakból, de ha visszanézek rá, hogy mivanbazdmeg, akkor elbújik.
Meg még édesanyám is felbaszott.

Hjaj...
Vissza az elejére Go down
LPMaskMan
törzsvendég
törzsvendég
LPMaskMan



Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ma éppen mivel van tele a tököd?   Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 Icon_minitime2014-12-10, 22:16

Az basz fel nagyon, ahogy látom, hogy egyre jobban szennyezzük idegen szavakkal a nyelvünket, anélkül, hogy meg se próbálnánk lefordítani azokat, miközben létezik sokukra magyar megfelelő. Amikor minden sharel, reviewel, followol, vintage, stb. Oké, hogy vannak a szakszavak, az teljesen más dolog, de a hétköznapi nyelvet nem kéne így szennyezni.
Kibaszottul utálom ezt.
Vissza az elejére Go down
MetAdri
törzsvendég
törzsvendég
MetAdri



Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ma éppen mivel van tele a tököd?   Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 Icon_minitime2014-12-12, 15:28

LPMaskMan írta:
Az basz fel nagyon, ahogy látom, hogy egyre jobban szennyezzük idegen szavakkal a nyelvünket, anélkül, hogy meg se próbálnánk lefordítani azokat, miközben létezik sokukra magyar megfelelő. Amikor minden sharel, reviewel, followol, vintage, stb. Oké, hogy vannak a szakszavak, az teljesen más dolog, de a hétköznapi nyelvet nem kéne így szennyezni.
Kibaszottul utálom ezt.
Ez valóban idegesítő.
Vissza az elejére Go down
Bonded by Blood
zenemániás
zenemániás
Bonded by Blood


Státusz : Life sucks and then you die!

Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ma éppen mivel van tele a tököd?   Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 Icon_minitime2014-12-19, 15:43

Az emberek miért nem bírják a vért? Vagy csak engem vesz körül ennyi retardált? Miért kell rögtön fújjogni, ha vérzek? Mintha leszidnának... A kurva anyám, hogy meg merek sebesülni néha... Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 108488227
(Nem érvágásról van szó, azt én is megvetem. Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 4070215137 )
Vissza az elejére Go down
LPMaskMan
törzsvendég
törzsvendég
LPMaskMan



Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ma éppen mivel van tele a tököd?   Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 Icon_minitime2014-12-19, 16:21

Bonded by Blood írta:
Az emberek miért nem bírják a vért? Vagy csak engem vesz körül ennyi retardált? Miért kell rögtön fújjogni, ha vérzek? Mintha leszidnának... A kurva anyám, hogy meg merek sebesülni néha... Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 108488227
(Nem érvágásról van szó, azt én is megvetem. Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 4070215137 )
LOL ismerős, mikor általános és középsuliban vérzett az orrom (elég gyakrn vérzik, mikor sokat fújom, oszt pont a legváratlanabb pillanatokban ered el) mondták, hogy miért nem megyek ki a wc-re, meg fujjogtak ott is. Közbe meg nem is lett véres semmi.....
Vissza az elejére Go down
LPMaskMan
törzsvendég
törzsvendég
LPMaskMan



Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ma éppen mivel van tele a tököd?   Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 Icon_minitime2014-12-19, 17:19

Ma megláttam az új Hegyalja feszt reklámját. Épp elég volt, hogy felbassza az agyam. Há mi ez? Hová lett a jó kis rockfeszt? Ebből is ilyen Sziget, Balaton Sound-szerű diszkó fesztivált csinálnak majd. Szánalmas....
https://www.youtube.com/watch?v=sHFPpjEUK9Y
Vissza az elejére Go down
Bonded by Blood
zenemániás
zenemániás
Bonded by Blood


Státusz : Life sucks and then you die!

Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ma éppen mivel van tele a tököd?   Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 Icon_minitime2014-12-19, 17:32

LPMaskMan írta:
Ma megláttam az új Hegyalja feszt reklámját. Épp elég volt, hogy felbassza az agyam. Há mi ez? Hová lett a jó kis rockfeszt? Ebből is ilyen Sziget, Balaton Sound-szerű diszkó fesztivált csinálnak majd. Szánalmas....
https://www.youtube.com/watch?v=sHFPpjEUK9Y

Hát... ide sem megyek akkor... xD

Marad a Total War, meg a SzegeDEATH fesztivál. Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 4070215137
Vissza az elejére Go down
Darkness
everything you'll never be
Darkness


Státusz : We, the people, are horrible - LOOK AT THIS HELL! LOOK WHAT YOU'VE DONE!

Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ma éppen mivel van tele a tököd?   Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 Icon_minitime2014-12-19, 17:34

Bonded by Blood írta:
Az emberek miért nem bírják a vért? Vagy csak engem vesz körül ennyi retardált? Miért kell rögtön fújjogni, ha vérzek? Mintha leszidnának... A kurva anyám, hogy meg merek sebesülni néha... Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 108488227
(Nem érvágásról van szó, azt én is megvetem. Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 4070215137 )
Az ilyeneken én csak röhögni tudok, mintha nem vér áramlana az ereinkben Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 108488227
Vissza az elejére Go down
Bonded by Blood
zenemániás
zenemániás
Bonded by Blood


Státusz : Life sucks and then you die!

Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ma éppen mivel van tele a tököd?   Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 Icon_minitime2014-12-19, 17:35

Darkness írta:

Az ilyeneken én csak röhögni tudok, mintha nem vér áramlana az ereinkben Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 108488227
Pont ezt mondom én is nekik... Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 4070215137
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ma éppen mivel van tele a tököd?   Ma éppen mivel van tele a tököd? - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ma éppen mivel van tele a tököd?
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
MetalBlood :: Egyéb :: Off-
Ugrás: