MetalBlood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magyar metalos közösség, csatlakozz sötét világunkba!
 
KezdőlapHírekKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Slipknot

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
MetAdri
törzsvendég
törzsvendég
MetAdri



Slipknot - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Slipknot   Slipknot - Page 4 Icon_minitime2015-02-04, 20:47

Majd meséljetek!
Vissza az elejére Go down
Vermillion
törzsvendég
törzsvendég
Vermillion


Státusz : I'm not in danger, I am the Danger

Slipknot - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Slipknot   Slipknot - Page 4 Icon_minitime2015-02-04, 20:59

Én eddig csodálkoztam magamon, hogy nem is izgulok miatta, de most már teljesen a hatása alatt vagyok. Slipknot - Page 4 4070215137
Vissza az elejére Go down
Darkness
everything you'll never be
Darkness


Státusz : We, the people, are horrible - LOOK AT THIS HELL! LOOK WHAT YOU'VE DONE!

Slipknot - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Slipknot   Slipknot - Page 4 Icon_minitime2015-02-05, 15:32

Kölönös érzés lesz az biztos...
Vissza az elejére Go down
Darkness
everything you'll never be
Darkness


Státusz : We, the people, are horrible - LOOK AT THIS HELL! LOOK WHAT YOU'VE DONE!

Slipknot - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Slipknot   Slipknot - Page 4 Icon_minitime2015-02-06, 00:21

Hát... igen, az volt. Mimt valami álom, ami senem jó, senem rossz.Végre jumpthefuckupolhattam és többi. Várom a következôt - te elôtte még Joeyt egy körre.
Vissza az elejére Go down
LPMaskMan
törzsvendég
törzsvendég
LPMaskMan



Slipknot - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Slipknot   Slipknot - Page 4 Icon_minitime2015-02-06, 11:12

Nagyon jó volt, nekem tetszett. Slipknot - Page 4 4070215137 Azt kaptam, amit vártam, nem panaszkodhatok. Első fél órában csak néztem, kurvára lesokkoltam, hogy "bazki ezek a maszkos őrült metálosok, akiket kispöcs korom óta hallgatok és most végre itt, élőben!" :O
Ki merre volt? Én a 117-es szektorban.
Vissza az elejére Go down
Darkness
everything you'll never be
Darkness


Státusz : We, the people, are horrible - LOOK AT THIS HELL! LOOK WHAT YOU'VE DONE!

Slipknot - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Slipknot   Slipknot - Page 4 Icon_minitime2015-02-06, 13:25

Igen, én is kb így álltam hozzá. Még mindig nem hiszem el.
Vissza az elejére Go down
LPMaskMan
törzsvendég
törzsvendég
LPMaskMan



Slipknot - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Slipknot   Slipknot - Page 4 Icon_minitime2015-02-06, 14:12

Előzenekar viszont borzalmas volt, egybefolyt az egész, nagyon untam, "énekes"(?) hangja is idegesített, WC-szünetnek viszont pont jó volt. Slipknot - Page 4 4070215137 Amúgy csodálkoztam, hogy az emberek nem őrültek meg annyira, mint amennyire vártam, még a tömegben sem. Lehet a drága jegyár kint tartotta a sok balhést.
Vissza az elejére Go down
Vermillion
törzsvendég
törzsvendég
Vermillion


Státusz : I'm not in danger, I am the Danger

Slipknot - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Slipknot   Slipknot - Page 4 Icon_minitime2015-02-06, 14:49

Én az első sorban voltam kiemelt állón, pont Chris dobcucca előtt. Slipknot - Page 4 4070215137 És nem is nyomtak neki a korlátnak, csak egy kiscsaj aki nem is tudta a Duality szövegét se. XD Habár nem sikerült elkapnom semmit, Chris egyik csokrát majdnem amit felém dobott, de elcsórták, azért jó volt nagyon, hihetetlen élmény volt, hogy ők most ott állnak előttem, Mick felé metálvilláztam és visszamutatott, Chris ránkverte az orrát, Clown nyála ott folyt előttünk 1-2 méterre... A King 810 előtt meg Sid ott járkált maszk nélkül, és csak én vettem ott észre asszem, és ott kántáltam, hogy sidsidsid. XD
Vissza az elejére Go down
Vermillion
törzsvendég
törzsvendég
Vermillion


Státusz : I'm not in danger, I am the Danger

Slipknot - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Slipknot   Slipknot - Page 4 Icon_minitime2015-02-06, 15:07

És Corey nagyon jóarc volt szerintem, remélem most már gyakrabban fognak minket látogatni, ha már mondta, hogy a turnén eddig ez a kedvenc koncertje. Slipknot - Page 4 829364594
Vissza az elejére Go down
Darkness
everything you'll never be
Darkness


Státusz : We, the people, are horrible - LOOK AT THIS HELL! LOOK WHAT YOU'VE DONE!

Slipknot - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Slipknot   Slipknot - Page 4 Icon_minitime2015-02-06, 15:51

Vermillion írta:
És Corey nagyon jóarc volt szerintem, remélem most már gyakrabban fognak minket látogatni, ha már mondta, hogy a turnén eddig ez a kedvenc koncertje. Slipknot - Page 4 829364594
Szerintem ezt minden koncerten elmondja, de az bitos, hogy hamar viszontlátjuk ôket.
Vissza az elejére Go down
Darkness
everything you'll never be
Darkness


Státusz : We, the people, are horrible - LOOK AT THIS HELL! LOOK WHAT YOU'VE DONE!

Slipknot - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Slipknot   Slipknot - Page 4 Icon_minitime2015-02-06, 17:20

El se hiszem, hogy én is ott voltam Slipknot - Page 4 4070215137
Vissza az elejére Go down
Darkness
everything you'll never be
Darkness


Státusz : We, the people, are horrible - LOOK AT THIS HELL! LOOK WHAT YOU'VE DONE!

Slipknot - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Slipknot   Slipknot - Page 4 Icon_minitime2015-02-06, 18:02

Slipknot - Page 4 10255019_1039227729424950_7380544035029674935_n
Vissza az elejére Go down
MetAdri
törzsvendég
törzsvendég
MetAdri



Slipknot - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Slipknot   Slipknot - Page 4 Icon_minitime2015-02-06, 18:52

Nagy élmény lehetett.
(Minden hol jó kritikákat olvastam róla egyébként.)
Vissza az elejére Go down
LPMaskMan
törzsvendég
törzsvendég
LPMaskMan



Slipknot - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Slipknot   Slipknot - Page 4 Icon_minitime2015-02-06, 19:06

Darkness írta:

Szerintem ezt minden koncerten elmondja, de az bitos, hogy hamar viszontlátjuk ôket.
Igen, ez sablonszöveg. Slipknot - Page 4 4070215137 De reménykedek benne, hogy 5 éven belül újra itt lesznek. Slipknot - Page 4 4070215137
Vissza az elejére Go down
Vermillion
törzsvendég
törzsvendég
Vermillion


Státusz : I'm not in danger, I am the Danger

Slipknot - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Slipknot   Slipknot - Page 4 Icon_minitime2015-02-06, 19:39

Darkness írta:

Szerintem ezt minden koncerten elmondja, de az bitos, hogy hamar viszontlátjuk ôket.
Én is ezt gondoltam közben, hogy hány helyen mondhatja ezt, de azért a hatást elérte. XD
Vissza az elejére Go down
Darkness
everything you'll never be
Darkness


Státusz : We, the people, are horrible - LOOK AT THIS HELL! LOOK WHAT YOU'VE DONE!

Slipknot - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Slipknot   Slipknot - Page 4 Icon_minitime2015-02-06, 21:18

Szerintem kivételesen nem lesz az öt, ha ezek után rögtön stúdióznak...
Vissza az elejére Go down
Vermillion
törzsvendég
törzsvendég
Vermillion


Státusz : I'm not in danger, I am the Danger

Slipknot - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Slipknot   Slipknot - Page 4 Icon_minitime2015-02-07, 10:41

Mondták is, hogy most nem akarnak annyit várni a következő albummal. Remélem hamar visszajönnek.
Vissza az elejére Go down
MetAdri
törzsvendég
törzsvendég
MetAdri



Slipknot - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Slipknot   Slipknot - Page 4 Icon_minitime2015-03-15, 19:35

Mi van Mick Thomson-nal. Van valami új hír róla?
Vissza az elejére Go down
Vermillion
törzsvendég
törzsvendég
Vermillion


Státusz : I'm not in danger, I am the Danger

Slipknot - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Slipknot   Slipknot - Page 4 Icon_minitime2015-03-15, 21:14

Slipknot - Page 4 Tumblr_nl38pbbYTD1tqblmfo1_500
Slipknot - Page 4 Tumblr_nl38pbbYTD1tqblmfo2_500
Vissza az elejére Go down
LPMaskMan
törzsvendég
törzsvendég
LPMaskMan



Slipknot - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Slipknot   Slipknot - Page 4 Icon_minitime2015-03-25, 22:43

Újabb videó tőlem. Slipknot - Page 4 4070215137
Vissza az elejére Go down
LPMaskMan
törzsvendég
törzsvendég
LPMaskMan



Slipknot - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Slipknot   Slipknot - Page 4 Icon_minitime2015-03-27, 19:03

Maszk nélküli fotó 99-ből. Slipknot - Page 4 4070215137
Slipknot - Page 4 Y3vDeRJ
Vissza az elejére Go down
Darkness
everything you'll never be
Darkness


Státusz : We, the people, are horrible - LOOK AT THIS HELL! LOOK WHAT YOU'VE DONE!

Slipknot - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Slipknot   Slipknot - Page 4 Icon_minitime2015-03-29, 08:27

James haja nem semmi Slipknot - Page 4 4070215137
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Slipknot - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Slipknot   Slipknot - Page 4 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Slipknot
Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
MetalBlood :: Zenekarok :: Nu Metal-
Ugrás: